Керівництва для авторів
Стаття має бути написана на актуальну тему, містити результати глибокого наукового дослідження та обґрунтування отриманих наукових результатів відповідно до мети статті, що раніше не публікувалась в інших виданнях і не розглядається редакційними колегіями інших видавництв.
Вимоги щодо оформлення статті:
у лівому верхньому куті першої сторінки зазначається шифр УДК (напівжирним);
прізвище, ім’я, по батькові (повністю), науковий ступінь, вчене звання, повна назва посади та установи, де працює чи навчається автор (співавтори);
нижче по центру наводиться назва статті (напівжирним, заголовним);
анотація (не менше 100 слів) і ключові слова (5-7 слів) (зазначена інформація
подається окремими блоками українською, російською та англійською мовами перед статтею, шрифтом Times New Roman 12 кегель);
текст статті повинен бути структурований відповідно до Постанови президії ВАК України від 15.01.2003 р. №7-05/1 “Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України”, де зазначено, що до друку в фахових виданнях приймаються лише наукові статті, які мають такі обов’язкові елементи (виділяються в тексті напівжирним):
постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими чи практичними завданнями;
аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;
формулювання мети статті (постановка завдання);
виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку;
список використаних джерел не менше 10 позицій мовами оригіналу (посилання на літературні джерела даються в алфавітному порядку, у бібліографічному покажчику вказується лише та література, на яку є посилання у статті та оформлюється згідно з ДСТУ 8302:2015 Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання (інформація та документація);
References (транслітерація);
окремо подається скорочений варіант (розширена анотація) наукової статті англійською мовою, що має включати всі обов’язкові структурні елементи фахової статті (постановка проблеми, аналіз останніх досліджень і публікацій, формулювання мети статті, виклад основного матеріалу дослідження, висновки з даного дослідження). Обсяг англомовного варіанта статті повинен становити 2 сторінки (до 4 000 знаків).
Англомовний варіант статті має бути підтверджений одним із способів:
бюро перекладів;
кафедрою іноземних мов ЗВО;
підписом автора у разі наявності в нього документа, що підтверджує право професійного перекладу (ксерокопія документа має додаватись).
Технічні вимоги:
текст статті має бути набраним на комп’ютері (редактор WORD (версія 1998-2003) for WINDOWS) шрифтом Times New Roman №14 з міжрядковим інтервалом 1,5, залишаючи береги: ліворуч – 3 см, праворуч – 1,5 см, угорі та внизу – 2 см.
Обсяг статті має становити 12–15 сторінок (до 25 000 знаків).
Не допускається використання у матеріалах сканованих або сфотографованих схем, малюнків, таблиць тощо.
Для опублікування статті автору необхідно подати до Редакційної колегії такі супроводжувальні матеріали:
- Роздрукований текст статті, завізований власноручним підписом автора (співавторів).
- Англомовний варіант статті, завірений у встановленому порядку.
- Витяг із протоколу засідання кафедри (відділу) про рекомендацію статті до друку.
- Рецензія на статтю доктора наук з державного управління іншого закладу (організації чи установи).
Підписи на англомовному варіанті статті, рецензії та витязі з протоколу мають бути завірені печатками закладу.
- Заява автора (співавторів).
- Відомості про автора (співавторів).
Статті, оформлені з порушенням зазначених вимог до друку не приймаються.
Відповідальність за зміст поданих матеріалів несе автор.
Ліцензійні умови: автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших віданнях. Всі матеріали поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства цієї роботи і першої публікації в цьому журналі.
Відкритий доступ: „Науковий збірник Інституту державного управління у сфері цивільного захисту” дотримується політики відкритого доступу (open access). Усі статті розміщуються безстроково і безкоштовно відразу після виходу номера. Повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових статей журналу представлений на офіційному сайті журналу у розділі Архіви.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.